Oferta skupu aut - Warszawa

Oferta skupu autSzybkość realizacji sprzedaży i gotówka do ręki to dwie cechy skupów samochodów, które sprawiają, że coraz więcej osób z nich korzysta.

Przykładem tak właśnie działającej firmy jest https://skupauta.warszawa.pl/, polska spółka będąca ważnym graczem na rynku motoryzacyjnym już od wielu lat.

Zapoznanie z ofertą

Oczywiście, jak w przypadku każdej transakcji zacząć trzeba od dokładnego zapoznania z ofertą. Chodzi tu jednak nie tyle o zapoznanie klienta z ofertą skupu, lecz raczej na odwrót. To klient musi przedstawić swoją ofertę sprzedaży firmie. W tym celu należy skontaktować się z pracownikiem skupu, który dostępny jest pod numerem telefonu widniejącym na stronie internetowej firmy. Ponadto, istnieje jeszcze inny sposób na przedstawienie oferty. Zamiast wykonywać telefon można wszystko załatwić online. Wystarczy w tym celu wypełnić wszystkie rubryki w udostępnionym w internecie formularzu kontaktowym. Rubryk tych jest tylko kilka, a pytania przy nich dotyczą między innymi marki samochodu, przejechanych przez niego kilometrów i oczywiście roku produkcji auta.

Jakie auta skup samochodów kupi bez problemu?

Generalnie firma informuje swoich klientów o chęci kupna każdego rodzaju auta - z chęcią skupuje zarówno auta w idealnym stanie jak i te, które są już nieco zniszczone, lub też nawet samochody powypadkowe. Co ciekawe, czasami nawet bardziej opłacalne dla skupu jest właśnie kupno nieco już zniszczonego auta, gdyż w takiej sytuacji spada jego cena i po prostu skup samochodów nie musi aż tak bardzo się wydatkować. Najlepsi fachowcy pracujący w firmie zwykle są natomiast w stanie dość szybko i tanio naprawić auto, co pozwala na późniejsze odsprzedanie go po zdecydowanie wyższej cenie.

Skup już na wstępie pyta o dane samochodu nie dlatego, że niektóre oferty odrzuca, a tylko część z nich akceptuje. Chodzi tu jedynie o możliwość dokonania wyceny auta, która bez tych informacji zwyczajnie nie jest możliwa. Jedynym co może przekreślić szanse na sprzedanie auta w firmie jest jego rok produkcji. Jeśli auto zostało wyprodukowane jeszcze przed rokiem 2001, to skup raczej nie jest zbyt chętny, aby je kupować. Jednakże, w takim przypadku liczy się również przebieg auta.

Skup aut za gotówkę

Źródło: http://skupauta.warszawa.pl

Flota czy pojedynczy samochód

Warto zauważyć, że skup samochodów to miejsce, do którego oferty sprzedaży kierują nie tylko prywatni sprzedawcy, ale również firmy, które chcą pozbyć się całej floty samochodów. Mało tego, często to właśnie duże firmy są głównymi klientami skupów. Skup regularnie zawiera transakcje z firmami, które dokonują wymian całych flot samochodowych.

Rzadko kiedy w dużych instytucjach zmienia się jedno czy dwa auta. Przeważnie do wymiany idzie ich od razu co najmniej kilka, a z reguły nawet kilkanaście. Dlatego właśnie, firmy wybierają skup samochodów, a nie na przykład komis. W tym drugim sprzedawałyby one bowiem auta miesiącami, zanim na wszystkie znalazłyby kupców. Skup aut natomiast działa szybko i najpóźniej po kilku dniach jest już po transakcji. Trzeba jednak pamiętać, że wycena kilkunastu aut może trwać nieco dłużej niż wycena jednego pojazdu. Co prawda, jeśli chodzi o sprzedaż całej floty, to zwykle wartość samochodów jest podobna, gdyż są to auta tej samej marki i z tego samego rocznika. Zdarza się jednak, że znacząco różnią się pod względem stanu technicznego. Tak czy inaczej, pracownik firmy skupującej musi dokładnie sprawdzić każdy samochód.

Usługi dodatkowe

Skup samochodów 21

Źródło: https://partnercars.warszawa.pl/

W ramach usług dodatkowych skup współpracuje z https://partnercars.warszawa.pl/. Do firmy warto zgłosić się nie tylko wtedy, kiedy chce się sprzedać auto, ale również wtedy, gdy pragnie się wykonać dokładną analizę jego stanu technicznego. Fachowcy zatrudnieni w firmie wykonują niezwykle szczegółowy przegląd mający na celu wykrycie każdej, nawet tej najmniejszej usterki i wszystkich wad samochodu, które są głęboko ukryte.

Artykuły nt. skupów samochodów